Když jsem vážila 56 kg

17. března 2017 v 15:31 |  Můj deníček
Tento blog mám chvíli a došlo mi, že tu nebudou popsané všechny moje váhové úbytky, proto jsem měla nápad napsat vzpomínkový článek.

Pamatuji si, že moje ustálená váha před třemi lety byla 55 kg. Pak přišly Vánoce 2014 a s nimi 56 kg (mám ale pocit, že v době Vánočních svátků jsem na váze zahlédla i číslo 57, ale nejsem si jistá, je to dávno).
Ve druháku se mi holky posmívaly a proto jsem se rozhodla hubnout. Zpětně jsem jim za to asi i vděčná, protože já se nikdy neřešila, nikdy jsem nebyla v kategorii nadváha. Přesto se děsím jak jsem mohla být tak tlustá! Vždyť i teď při 51 kg nejsem žádná modelka.

Začla jsem si vést 11.5.2015 kalorické tabulky a vážit si jídlo a baví mě to dodnes. Divné. Většinu lidí by to otravovalo ještě si vážit a zapisovat jídlo, pro mě se z toho stala posedlost a ani pracovní vytížení kdy jsem dělala 3 dny za sebou náročné 12-ti hodinové směny mě od toho neodradilo.

6.2.2017 - Moje kalorické tabulky mi ukázali, že mám zapsáno již 600 dnů.

Ale jak jsem zhubla z té původní 55tky?

  • Přestala jsem pít sladké nápoje, sladit si čaj, atd. Dříve jen voda se šťávou, dnes jen voda.
  • Držela jsem se 1200 kalorií denně co mi doporučily tabulky.
  • Ani si nepamatuji na 54 kg nebo na 53, zpětně mi přijde, že jsem měla snad okamžitě 52 kg, tím že jsem v životě dietu nedržela, tak šlo hubnutí přímo ukázkově.
  • Začla jsem se víc hýbat a cvičit kardio, dříve jsem pořád jen seděla na zadku.

Mezi tím obdobím dříve a teď jsem měla pár špatných týdnů kdy jsem vážila dokonce 53 kg, ale zase jsem to shodila.
Kolem 10.2.2017 jsem došla skoro na 54 kg, po vyhazovu z práce.

Na závěr zkoušela jsem si hodněkrát kalorické tabulky vymazat z mobilu, pc i z hlavy, ale zjistila jsem, že když si nezapisuji co jím tak rychle přibírám, takže se jich budu držet. I když mi teď nefunguje kuchyňská váha, mám už odhad a je to lepší než tápat úplně.

Výsledek obrázku pro food styling
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama