Nezvládla jsem hladovku

17. března 2017 v 13:02 |  Můj deníček
Zdravím,
nedávno jsem psala článek o hubnutí pomocí totální hladovky ZDE. Rozhodla jsem se hladovku vyzkoušet na 3 dny, ale nebudu tady lhát... moje slabá vůle bohužel opět prudce zklamala. Přesto jsem se rozhodla napsat jak to probíhalo od rozhodnutí až po porušení dohody, kterou jsem měla sama se sebou. :-D

1. den: Středa 15.3.2017 (ranní váha 51,6 kg)
Celý den jsem se dobře držela ani jsem neměla chuť. Odpoledne jsem si lehce zacvičila (-200 kcal). Kupodivu i večer jsem byla dost odhodlaná a běžného jídla jako je chleba bych se ani nedotkla, ovšem došla mamka a nabídla mi oblíbený ovocný zákusek z cukrárny. No neřekla jsem ne při pohledu na zákusek a pak s tím, že už jsem to skazila (já vím, pitomá úvaha) jsem si dala ještě hrst ořechů a krajíček domácího chleba s máslem a medem. (Fuj takhle večer, všechno špatně).
Mám teda důvod se za sebe stydět.

2. den: Čtvrtek 16.3.2017 (ranní váha 50,7 kg)
Ranní nižší váha mě překvapila, řekla jsem si, že si ji ani nezasloužím po tom včerejšku. Řekla jsem si, že tedy začnu s hladovkou ode dneška. Opět... držela jsem se, ale kolem 18. hodiny jsem to pokašlala (hodně) a tentokrát jen vlastní vinou.

3. den: Pátek 17.3. 2017 (ranní váha 51,00 kg)
Moje reakce ráno: To snad ne, jsem kráva... Dnes se nesnažím držet půst, znám se a vím, že bych to zase nevydržela. Ale nepovolím si jíst moc a hlavně kalorická jídla! Chci vidět úbytek váhy každý den. Jinak ty dlouhé pauzy bez jídla (od jednoho večera do dalšího dne do večera) mi ale celkem scvrkly žaludek, takže když se po té velké pauze najím i málo, cítím se přecpaně.
Pro fyzciky pracující lidi ale dost nepraktické aby jim bylo takhle těžko (ale to já zatím nejsem) a dlouhodobě by tyhle obří pauzy mezi jídly vedly ke zpomalení metabolismu.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama