Duben 2017

28.4.2017

28. dubna 2017 v 13:18 | Claire |  Můj jídelníček
Snídaně: zelený čaj sypaný bez cukru (400 ml)
Oběd: zelený čaj sypaný bez cukru (400 ml)
Večeře: hlávkový salát, káva rozpustná bez cukru s 40 ml plnotučného mléka

No jako ale začla mě teď honit mlsná, takže hrůza. Naštěstí doma toho moc nemáme a už nechci dál vážit 52,5 kg to je děsný. :D A musím se pochlubit, že ty zelené čaje co jsem měla byly každý jiného druhu (první Malý Buddha a druhý Tokajská meruňka). Jen aby si někdo nemyslel, že mám stereotypní jídelníček. :-D

Našla jsem včera v počítači staré fotky své postavy a rozhodla jsem se je sem dát, protože z nich nejde poznat kdo jsem, kdyby sem zavítal někdo známý (náhoda je blbec) a vysvětlit, co mi vadí.

Tato fotka je z 8.10.2013 váha asi 55 kg. S břichem jsem nikdy neměla problém, i když teď ho mám lepší než tehdy, ale vadí mi stále oplácané nohy.


Až více zhubnu, tak možná udělám podobné na porovnání.

Kim Kardashian

27. dubna 2017 v 19:00 | Claire |  Motivace
Nevěděla jsem, do jaké rubriky to zařadit, ale pak mi přišlo přijatelné to dát do motivace, protože ačkoliv mnoho lidí si myslí, že Kim Kardashian přinesla slávu VŠEM velkým zadnicím, podle mě Kim NENÍ motivace pro to, si vykrmit zadek, nýbrž pro to být štíhlá a fit nebo posilovat.

PROČ SI TO MYSLÍM?

  • Koukněte se na ni, kromě chvil kdy měla po porodu nebo když byla těhotná, to že má Kim vycpaný zadek (buď tukem nebo silikonem) je jedna věc, ale věc druhá je, že kromě zadku a zvětšených prsou má zbytek těla štíhlý (ploché břicho, štíhlé ruce i nohy..).
  • Druhá věc je tvar zadnice Kim. Takový zadek můžete mít od plastického chirurga nebo z posilování pokud máte genetické předpoklady k většímu pozadí, ale rozhodně ho nezískáte žraním a válením se neustále na gauči. To pak bude spíš rozpláclý a bez tvaru.
Proto absolutně nepochopím, jak si čistě jen vypasené holky mohou argumentovat tím, že velký zadek je v módě. Ano je, ale existuje velký zadek a velký zadek. Jestli chápete.

Výsledek obrázku pro kim kardashian bikini

Výsledek obrázku pro kim kardashian bikini

Související obrázek

Související obrázek

Související obrázek

27.4.2017

27. dubna 2017 v 18:15 | Claire |  Můj jídelníček
Dnes jsem to pokazila, došla sestra na návštěvu a měli jsme všichni oběd, takže jsem měla čočku, chléb, vejce a ještě potom salát coleslaw a kafe s mlékem bez cukru. Na přibírání to není, ale na hubnutí také ne. Zítra se ale začnu opět činit a zahájím hladovku.
Váhu se mi podařilo po včerejšku stabilizovat na 52,3 kg. Před tím mi to šlo už nad 53,2. O víkendu se budu snažit na maximum a v pondělí půjdu asi někam s kamarádkou, taže maximálně kávu nebo tak něco.

Našla jsem zajímavý obrázek. Já bych teda radši vypadala jako dívky nahoře, co vy? I když ostatní ženy samozřejmě nesoudím, záleží na tom, jak se kdo cítí ve svém těle. Ale připadá mi, že dívky nahoře se většinou více usmívají a v očích jim vidím více sebevědomí než u těch dole.

Výsledek obrázku pro small size versus plus size

26.4.2017

26. dubna 2017 v 6:24 | Claire |  Můj jídelníček
Informace jak pokračuji s nepřijímáním potravy.
Mimochodem dnes se cítím úplně jako vepř,navíc břicho mám nafouklé :-(

Vstávala jsem ve 4:30
Snídaně: nic
Oběd: Cappuccino bez cukru (nebylo v plánu, ale měla jsem dlouhou chvíli v Brně)
Večeře: CocaCola Zero 1,75 l, lipový čaj bez cukru, 1 l vody (možná víc)

Půl dne jsem byla na noháh, druhou půlku dne seděla, sport žádný.

Páá :-)

Úvaha

25. dubna 2017 v 7:18 | Claire |  Můj deníček
Jen mě tak napadlo, proč to svému tělu dělám, že se přežírám jedovatým cukrem. Zaslouží si to moje tělo? Ne, nezaslouží. Je zdravé a slouží mi dobře a ono tu čokoládu nechce jíst, protože mu nic dobrého nepřinese.

Toť moje rychlá úvaha z vlaku. :-D Slíbila jsem, že budu referovat jak se mi daří, ale zatím se spíš nedaří a měli jsme oslavu (váha 52,5 kg). Takže napíšu až dosáhnu nějakého úspěchu.

15:09 Doma pokračuju v psaní...
Hrůza, stoupla jsem na váhu, sice už najezená, ale 53,5 kg! Prostě nemůžu se poslední dobou udržet od sladkého. Ale objevila jsem kouzlo CocaColy Zero takže ji teď budu pít od zítra a jíst radši nebudu nic, musím to dát dolůů sakra, za chvíli je květen! A po tom jak jsem neustále jedla se cítím permanentně přežraná i když sním třeba samotné dva rýžové chlebíčky. Navíc skoro všechny moje kamarádky jsou tak krásně hubené a já jim nechci dělat ostudu a vypadat vedle nich jako balík.


Jdu na to jinak

22. dubna 2017 v 20:29 | Claire |  Můj deníček
Moje váha stále neutěšeně roste a hladovku jsem vydržela 2 dny, ale moc to s mou váhou nepohlo, takže vážím stále stejně kolem 52 kg ráno / 53 večer.

Dnes jsem to nevydržela a přejedla se sladkostí (3000 kcal!)

Mamčin přítel pomocí 7 denního půstu zhubnul a přejídat se nezačal, a zpět toho nabral jen maličko, takže to záleží opravdu na konkrétním člověku.

Jsem smutná, že jsem selhala a nedodržela Spring dietu, ale upřímě na tak drastickou dietu teď prostě nemám :-/
Moje nová strategie, je jíst minimálně 3x denně pokud možno dietní jídla. Hubnutí bude sice trvat déle než s hladovkou, ale bohužel mi nic jiného nezbyde. :-( A taky samozřejmě cvičit. Plus dříve vstávat a dříve chodit spát. Nyní vstávám kolem 9:30-11:00 a chodím spát kolem 1 v noci, to fakt není ideální!

Budu referovat jak se mi dařilo. Mějte se Líbající

Výsledek obrázku pro healthy lifestyle food

Jsem tlustá

21. dubna 2017 v 12:23 | Claire |  Můj deníček
Ahoj, píši jen v rychlosti na mobilu, protože jsem potřebovala někde ventilovat své myšlenky a přesvědčila jsem se x-krát, že nikomu ve svém okolí si postěžovat nemůžu. Nikdo mě nechápe.. asi se jim ani nedivím...

Moji dnešní totálně depresivní náladu odstartovalo číslo na váze 52,4 kg. Co? Ráno i když jsem nejedla ani jsem nebyla nějak napitá a byla jsem po wc. Konec. Ale vím odkud vítr vane. Než jsem začla se Spring diet, pěkně jsem žrala a tady je daň.
Podle diety mám dnes sníst tuším 200 kcal, ale kašlu na to. Nemůžu sníst nic, prostě si to nemůžu dnes dovolit!!! :-(

Další věc. Mám plnou skříň krásných nenošených kalhot, ale stále nosím ty jedny černé co vypadají už otřesně. Prostě v těch ostatních vypadám úplně jako slon. Mohla bych si koupit nové, ale co mi vždy pokazí celý den je zkoušení si kalhot v obchodě. Ve všech vypadám jako zápasník sumo a ještě to osvětlení někdy mi osvítí tu hnusnou celulitidu! Brrr...

Omlouvám se za zbytečný článek, ale aspoň jsem se vypsala.
Mějte se líp než já a užívejte si sluníčka :-)


Spring diet

20. dubna 2017 v 0:01 | Claire |  Diety
Dobrý den, celý den (spíš teda dobrou noc teď, ale to je jedno :D)
Rozhodla jsem se, že potřebuji nějaký pevnější plán a ne jen říct si, že budu do konce Dubna jíst co nejméně a taky to, že jsem to dnes celkem ehm... pokašlala (ale ne zas moc), mě přimělo si dát nějakou speciální dietní výzvu s pevnými pravidly.
Tak jsem pátrala a našla na internetu jednu co se mi pěkně hodí :-)
A začátek samozřejmě od 20.4.2017
Mějte se krásně a držte mi palce :-)


PS: Plánuji držet těch prvních 7 dní, pak uvidím podle váhy.

Jídelníček 18.4.2017

18. dubna 2017 v 19:51 | Claire |  Můj jídelníček
Tak dnešek byl na rozjezd celkem to ušlo, ale ne úplně podle představ a postupně budeme ubírat a celkově do konce dubna hodlám mít co nejvíce chudou stravu.

Snídaně: rozpustná kává bez cukru s 50 ml polotučného mléka
Oběd: To stejné co na snídani
Večeře: Domácí pizza ze špaldové mouky pouze se zeleninou a rajčatovým protlakem (250g),
stejně udělaná kává jako ráno

Celkem přijato: kolem 600 kcal
Pití: voda čistá
Cvičení: běžecký pás (-200 kcal), 70 dřepů

A začínala jsem s ranní váhou 52,1 kg. Mléko si vždy napěním na mléčnou pěnu, mám na to takovou speciální potvůrku. Působí tak že je toho víc a chutná to moc dobře. :-)